Catering dla szkół – tanie i smaczne

Catering dla szkół Poznań

Udostępnij ten post na:

Coraz częściej słyszy się o tym, że szkoły wybierają usługę związaną z dostarczaniem pożywienia dla uczniów. Jest to bardzo dobre rozwiązanie z kilku powodów. Przede wszystkim dzieci jedzą to samo lub wybierają z menu posiłki na każdy dzień, ale mają dokładnie taką samą liczbę dań do wyboru. Dzięki temu nie ma żadnego wyróżniania i dzieci nie czują się gorsze od rówieśników, którzy otrzymują z domu smaczne i drogie posiłki kiedy one mają jedynie kanapki. To sprawia, iż rozprzestrzenia się idea równości. Ponadto dzieci jedzą w tym samym czasie i można tak ułożyć przerwy, by cała szkoła mogła zjeść spokojnie oraz bez pośpiechu. Poza tym, catering dla szkół jest skomponowany w taki  sposób, by był smaczny. Nie jest to również duży koszt, gdyż większa liczba posiłków wpływa na obniżenie ceny. To korzystny wybór dla każdego.

Catering dla szkół Poznań

Wiele osób doświadczyło lub było świadkiem sytuacji, gdy jedno z dzieci zapomniało jedzenia z domu lub otrzymało zbyt małą porcję. Wtedy pociecha jest skazana na głód, który nie tylko utrudnia naukę i skupienie, ale również wprowadza w zły nastrój. Problem ten rozwiązuje catering dla szkół. Poznań jest jednym z miast, w którym coraz więcej placówek decyduje się właśnie na to rozwiązanie. Jest ono opłacalne dla rodziców i szkoły, która nie musi organizować specjalnie stołówki i zatrudniać kucharzy. Ogromnym plusem takiej usługi jest również to, że dieta przygotowywana jest przez zespół doświadczonych pracowników i dietetyków, dbających o odpowiedni skład dań.

Catering dla żłobka

Kolejną, coraz szybciej rozprzestrzeniającą się usługą jest catering dla żłobka. Takie wygodne rozwiązanie umożliwia maluchom zaspokajanie swojego głodu i poprawia ich nastrój, dzięki czemu chętnie przebywają w żłobku. Rodzice nie muszą się martwić jedzeniem dla swoich pociech, a przedszkole nie jest zobowiązane do stworzenia kuchni. Catering dla żłobka będzie zawsze dostosowany do liczby dzieci oraz ich wieku, a także nietolerancji pokarmowych.

Zobacz więcej

Jak żłobek wpływa na rozwój emocjonalny dzieci
Uncategorized

Jak żłobek wpływa na rozwój emocjonalny dzieci?

Pierwsze lata życia są okresem niezwykle intensywnego rozwoju emocjonalnego u dzieci. To właśnie w tym okresie formują się podstawy ich zdolności do rozpoznawania, wyrażania i

Marchewkowy tort
Przepisy dla dzieci

Marchewkowy tort – Tort bez cukru, glutenu i mleka

Pyszne trzywarstwowe ciasto marchewkowe z kremowym kremem serowym. Jest bardzo łatwy do wykonania – wystarczy połączyć suche składniki z mokrymi i zmiksować, nie potrzebujesz nawet