Catering dla przedszkoli – nowoczesne rozwiązanie

Catering dla przedszkoli Poznań

Udostępnij ten post na:

Współcześnie otwiera się coraz więcej przedszkoli. Warunki budynków nie pozwalają na to, aby przeznaczyć osobną przestrzeń na kuchnię i stołówkę. Ponadto pojawia się też problem zatrudnienia odpowiednich kucharzy i dietetyków, którzy będą ustalać dietę dla wszystkich dzieci. Uwzględniając przy tym nietolerancje pokarmowe i biorąc pod uwagę wiek dzieci oraz ich zapotrzebowanie na kilokalorie, węglowodany, białka, tłuszcze, witaminy. Dlatego też prężnie rozwija się obecnie catering dla przedszkoli. Coraz więcej placówek się na to decyduje, gdyż jest to rozwiązanie wygodne, a zarazem korzystne cenowo. Ponadto przedszkole ma pewność, iż firma specjalizuje się w tworzeniu planów diet i posiłków dla najmłodszych.

Catering dla przedszkoli Poznań – zbilansowane posiłki

Oferta cateringowa dla placówek przedszkolnych jest ogromna. Firmy dostarczające jedzenie mają mnóstwo interesujących propozycji. Często rodzice mogą nie tylko zaznaczać na co ich dzieci są uczulone, ale mają także wpływ na samo menu. To niezwykle nowoczesne podejście przyjmuje się coraz bardziej, ponieważ dzięki temu dzieci chętnie spożywają wszystkie posiłki przygotowywane przez catering dla przedszkoli. Poznań góruje w liczbie przeszkól korzystających z tej opcji. To gwarancja zdrowych, odpowiednio zbilansowanych dań, które smakują dzieciom. Obecnie rodzice coraz chętniej decydują się na współpracę z przedszkolami, które korzystają z cateringu. Dlaczego? To dla nich duże ułatwienie, nie muszą zajmować się kwestiami związanymi z żywieniem dzieci w przedszkolu oraz szykować dań na każdy dzień.


Menu dieta dla przedszkoli – jaka jest i z czego się składa?

Początkowo niektóre placówki zastanawiają się nad tym, czy menu diety dla przedszkoli jest odpowiednio przygotowywana. Jednak warto wiedzieć o tym, iż składa się ona z potraw tworzonych ze starannością i przy pomocy dietetyka. Już kilka dni korzystania z cateringu w przedszkolu skutecznie przekonuje placówki, że jest to najlepsze możliwe rozwiązanie. Jeśli masz przedszkole, to wypróbuj dietę przygotowywaną z myślą o najmłodszych!

Zobacz więcej

Jak żłobek wpływa na rozwój emocjonalny dzieci
Uncategorized

Jak żłobek wpływa na rozwój emocjonalny dzieci?

Pierwsze lata życia są okresem niezwykle intensywnego rozwoju emocjonalnego u dzieci. To właśnie w tym okresie formują się podstawy ich zdolności do rozpoznawania, wyrażania i

Marchewkowy tort
Przepisy dla dzieci

Marchewkowy tort – Tort bez cukru, glutenu i mleka

Pyszne trzywarstwowe ciasto marchewkowe z kremowym kremem serowym. Jest bardzo łatwy do wykonania – wystarczy połączyć suche składniki z mokrymi i zmiksować, nie potrzebujesz nawet